Vaikų laisvalaikis bibliotekoje

Utenos viešoji biblioteka buria 7–12 metų vaikus, siūlydama jiems net tris neformaliojo švietimo programas, kurios leis įdomiai ir linksmai praleisti laisvalaikį, išmokti naujų dalykų ir tobulinti gabumus.

Jau veikia ir savo veiklą tęsia būrelis „Robotika pradedantiesiems", kurį veda mokytoja Neringa, o nuo šių mokslų metų pradžios susikūrė dar du nauji.

Būrelis „Šiuolaikinės technologijos bibliotekoje", kviečia tuos, kurie nori konstruoti Lego konstruktorius, juos programuoti, žaisti su planšetiniais kompiuteriais edukacinius žaidimus bei sportuoti su judesio atpažinimo įranga.

Taip pat bus kreipiamas dėmesys į vaikų socialinius įgūdžius – bendravimą, savarankiškumą, komandinį darbą, pagarbą kitam, toleranciją, pasitikėjimą savimi, sąžiningą konkurenciją bei sveikos gyvensenos įgūdžius (užsiėmimuose su judesio atpažinimo įranga). Vaikų pasiekimai bus įvertinti atvirais skaitmeniniais ženkliukais.

Kitas būrelis, kuris vyks nuo šio rudens bibliotekoje – Mažųjų literatų klubas ,,Pasakų ložė", kuris kvies vaikus atrasti skaitymo malonumą ir kūrybos džiaugsmą; suvokti literatūrą ir lavinti estetinį skonį. „Pasakų ložėje" vaikai skaitys, kurs, bendraus, pieš, vaidins, tobulins komunikavimo ir sakytinės kalbos įgūdžius, nagrinės kūrinius, reikš savo nuomonę, diskutuos, domėsis literatūrinėmis naujienomis. Taip pat bus skatinami ugdytis bendrąsias kompetencijas: pažinti save ir kitą, suprasti ir reikšti mintis, jausmus, išgyvenimus, patirtis, išsiaiškinti svarbias vertybes.

Bet kurią programą pasirinkę dalyviai susipažins su informacinėmis technologijomis: išmoks konstruoti, programuoti ir taikyti informaciją, susipažins su elektroninėmis knygomis. Dalyvaus viktorinose, diskusijose, vaidins, pasitelkę šešėlinį teatrą ekranizuos pasakas, kūrybinėse dirbtuvėse iliustruos knygas, galės pasigaminti savo mėgstamą pasakos veikėją, kitų mielų smulkmenų ar net saldžių Karlsono patiekalų.

Užsiėmimai vyks bibliotekoje. Programos skirtos tiems, kurie iki šiol nelankė jokių užsiėmimų. Dar galite registruotis  iki rugsėjo 10 d.

Būrelis „Šiuolaikinės technologijos bibliotekoje", tel.nr.:8-675-26717

Mažųjų literatų klubas „Pasakų ložė", tel.nr.: 8-670-79748