Džiazo spektaklis „Koleso"

2016 m. gegužės 19 d. 17 val. Utenos A. ir M. Miškinių viešosios bibliotekos (Maironio g. 12) konferencijų salėje grupė Goff-Company iš Sankt Peterburgo (Rusija) rodys eksperimentinio teatro ir avangardinio džiazo spektaklį „Koleso" (Osipo Mandelštamo eilės, minint poeto 125-metį).

Goff-Company grupė: lyderis -  aktorius ir režisierius Grigorij Kofman. Muzikantai – Nikolaj Rubanov, saksofonas ir kt. pučiamieji ir Aleksej Ivanov, būgnai .

Maloniai kviečiame!

 ~~~

Viešoji įstaiga „Vilniaus milžinai" nesiliauja stebinti – tęsdama projektą „Jei Tu neini pas džiazą, tai džiazas pats pas Tave tada ateina" pakviečia į naujus koncertus Lietuvoje: avangardinio džiazo ir teatro grupė Goff-Company koncertuos Utenoje bei Tauragnuose, Utenos rajone.

Goff-Company eksperimentinio teatro ir muzikos spektakliai populiarūs bei rodyti Vokietijoje, Izraelyje, Rusijoje, sykį ir Lietuvoje, kitose šalyse, tarptautiniuose teatro festivaliuose. Sankt Peterburge (Rusija) Goff-Company kviečiami tiek į teatro (Europos teatras, „Osobniak", „Brodiačiaja sobaka" ir kt.), tiek į muzikos klubus.

Goff-Company grupė koncertuoja nuo 2007-ųjų. Lyderis – aktorius ir režisierius Grigorij Kofman. Muzikantai – Nikolaj Rubanov (St. Peterburgas, grupių „Aukcyon", „Sojuz Kosmičeskovo Avangarda" muzikantas, saksofonas ir kt. pučiamieji) ir Aleksej Ivanov (St. Peterburgas, grupių „Sojuz Kosmičeskovo Avangarda", „FIGs" muzikantas, būgnai).

Gegužės 19 d. 17 val. Utenos bibliotekoje, Maironio g. 12, Utenoje grupė rodys eksperimentinio teatro ir avangardinio džiazo spektaklį „Koleso" (Osipo Mandelštamo eilės, minint poeto 125-metį).

Gegužės 20 d. 19 val. Tauragnų kultūros namuose (Tauragnai, Utenos r.) Goff-Company kvies į koncertą-spektaklį „Pesny Harry" (pagal Nobelio literatūros premijos laureato Harry Martinson eiles).

Į renginius kviečiame nemokamai.

Viešoji įstaiga „Vilniaus milžinai" yra Lietuvos simbolio Ežiuko autorė bei skleidėja. Ežys – Lietuvai, o Lietuva – Ežiui.