Susitikimas su profesoriumi dr. Rimvydu Laužiku

2018 m. sausio 23 d. 17 val. Utenos A. ir M. Miškinių viešosios bibliotekos (Maironio g. 12) konferencijų salėje susitikimas su archeologu, muzeologu, komunikacijos ir informacijos specialistu, Vilniaus universiteto profesoriumi dr. Rimvydu Laužiku. Tema „Informaciniai karai paveldo / istorijos komunikacijos erdvėje".

Skaityti daugiau...

Aleksandro Makejevo autorinis vakaras

2018 m. sausio 26 d. 16.30 val. Utenos A. ir M. Miškinių viešosios bibliotekos (Maironio g. 12) konferencijų salėje Aleksandro Makejevo autorinis vakaras: koncertas, knygų ir naujo albumo pristatymas. Maloniai kviečiame!

Skaityti daugiau...

Mokinių kurtų paveikslų paroda

Kviečiame Jus aplankyti Utenos A. ir M. Miškinių viešosios bibliotekos galerijoje pristatomą jungtinę VšĮ Rokiškio jaunimo centro dailės mokyklos ir Kupiškio meno mokyklos mokinių kurtų paveikslų parodą ir grožėtis bei džiaugtis brandžiais jaunų žmonių įvairia technika sukurtais kūriniais.

Skaityti daugiau...

Knyga keliavusi trisdešimt metų

Utenos bibliotekoje rašytojas, miškininkas ir keliautojas Vy­tau­tas Al­ma­nis pristatė prieš 30 me­tų parašytą romaną „Už Ri­bos". Nau­jau­sia, jau septintoji, autoriaus knyga apie Altajų, keliones ir ieškojimus ir apie tai, kaip pamatyti, kas yra už Ribos.

Skaityti daugiau...

Rasos Milerytės knygos pristatymas

2018 m. sausio 5 d. 16.30 val. Utenos A. ir M. Miškinių viešosios bibliotekos (Maironio g. 12) konferencijų salėje Rasos Milerytės knygos „Viskas trunka ilgiau, nei tikėtasi" pristatymas. Dalyvauja: knygos autorė Rasa Milerytė, knygos redaktorius Vytautas Kaziela, knygos leidybos rėmėjas Antanas Kibickas.

Skaityti daugiau...

Vytauto Almanio knygos pristatymas

2018 m. sausio 10 d. 17 val. Utenos A. ir M. Miškinių viešosios bibliotekos (Maironio g. 12) konferencijų salėje Vytauto Almanio knygos „Už Ribos" pristatymas.

Skaityti daugiau...