Skvero prie J. Basanavičiaus ir S. Dariaus ir S. Girėno gatvių projekto konkursas

Utenos rajono savivaldybės administracija, siekdama  rasti geriausią skvero prie J.Basanavičiaus ir S. Dariaus ir S. Girėno gatvių sprendimą, 2020 metų pabaigoje paskelbė projekto konkursą.

Skaityti daugiau...

„Metų knygos rinkimai 2020“

Nacionalinė biblioteka, įgyvendindama „Metų knygos rinkimų 2020" projektą, parengė įvairios informacinės medžiagos, kuri yra naudinga siekiant išsamiau supažindinti su konkurse nominuotomis knygomis. Siekdami aktyvesnio įsitraukimo į balsavimo procesą, siūlome susipažinti su šiais ištekliais.

Skaityti daugiau...

Biblioteka karantino metu kviečia nenustoti skaityti

Bibliotekos darbo laikas: pirmadienį - penktadienį nuo 9 val. iki 18 val.; šeštadieniais nuo 10 val. iki 14 val.       Nuo gruodžio 16 iki sausio 31 d. Lietuvoje paskelbus visuotinį sugriežtintą karantiną, į biblioteką su maišais plūsta skaitytojai. „Dabar mes turime labai saugoti save ir savo artimuosius.

Skaityti daugiau...

Projektas „Lėtoji fotografija“

Pristatome puslapį, kuriame pasakojama apie fotografijos istoriją Lietuvoje, žinomi fotografai pasakoja ir demonstruoja archajiškų fotografijų technologijų niuansus, pasakoja savo atradimus ir požiūrį į kūrybą. Jame yra ir trumpi filmai ir tekstiniai paaiškinimai ir fotografinė medžiaga iliustruojanti temas. Gal tai bus Įdomi medžiaga visiems besidomintiems fotografija.

Skaityti daugiau...

Rotary klubas pildo dovanomis bibliotekos lentynas

Prieš pora metų atidarę knygų lentyną bibliotekoje ir pažadėję kasmet pildyti ją, Utenos Rotary klubo nariai uoliai laikosi savo pažado ir šiemet vėl dovanojo bibliotekai naujausias ir skaitomiausias knygas.

Skaityti daugiau...

Sveikiname su Šventėmis!

Tikėjimas padaro visus dalykus įmanomais, viltis užtikrina, kad viskas klostytųsi gerai, meilė viskam suteikia šviesias spalvas. Tegu su Šventom Kalėdom visi šie trys nuostabūs dalykai įžengtia į Jūsų namus, į Jūsų šeimas, į Jūsų gyvenimą!

Skaityti daugiau...