Algirdas Toliatas: „geriausia daugyba yra dalyba"

Liepos 19 dieną bibliotekoje antrą kartą į tos pačios knygos „Žmogaus ir Dievo metai" pristatymą bei susitikimą su charizmatiškuoju kunigu, Lietuvos policijos kapelionu Algirdu Toliatu uteniškiai susirinko tikrai labai gausiai nepaisydami šilto ir gražaus vasaros vakaro.

Skaityti daugiau...

Kunigo Algirdo Toliato knygos pristatymas

2017 m. liepos 19 d. 17 val. Utenos A. ir M. Miškinių viešosios bibliotekos (Maironio g. 12, Utena) konferencijų salėje kunigo Algirdo Toliato knygos „Žmogaus ir Dievo metai" pristatymas. Maloniai kviečiame!

Skaityti daugiau...

Dėl LIBIS sistemos sutrikimo

Dėl LIBIS sistemos sutrikimo mūsų bibliotekoje ir padaliniuose elektroninis katalogas neveikia. Negalima leidinių paieška, rezervacija bei užsakymas. Stengiamės atstatyti pažeidimus. Knygas galite skolintis, grąžinti, pratęsti galiojimo laiką bei rezervuoti tik bibliotekoje ir jos padaliniuose arba telefonu 8 389 61608. Atsiprašome už nepatogumus.

Vasarą keičiasi bibliotekos darbo laikas

Informuojame, kad vasarą (nuo birželio 15 d. iki rugpjūčio 24 d.) keičiasi skaitytojų aptarnavimo laikas. Pirmadieniais–penktadieniais dirbsime nuo 9 iki 18 val., šeštadieniais – nuo 10 iki 14 val. Paskutinė kiekvieno mėnesio darbo diena – švaros diena, lankytojai neaptarnaujami. Linkime gražios ir šiltos vasaros!

Aleksandro Makejevo literatūrinio debiuto pristatymas

„Pagalvojau, jog mano gyvenimas labai įdomus ir daug įdomių dalykų atsitiko su manim ir ne tik. Tai  praeitais metais per keturis mėnesius parašiau „Švedišką gimtadienį", - pristatė savo literatūrinį debiutą bei atliko keletą dainų bibliotekoje kompozitorius, dainų autorius ir atlikėjas Aleksandras  Makejevas.

Skaityti daugiau...

Smėlio ir Krašuonos kvartalai – Aleksandro Stulginskio universiteto želdininkystės studentų darbuose

2017 m. birželio 20 d. 16 val. Utenos A. ir M. Miškinių viešosios bibliotekos (Maironio g. 12, Utena) konferencijų salėje kviečiame į Krašuonos ir Smėlio kvartalų aplinkos tvarkymo projektų pristatymą.

Skaityti daugiau...