Poezijos festivalis Utenoje

2020 m. rugpjūčio 2 d., sekmadienį 14.00 val. Antano ir Motiejaus Miškinių literatūrinėje-etnografinėje sodyboje (Juknėnų k., Utenos r.) Antano Miškinio literatūrinės premijos teikimas, poezijos skaitymai. 17.00 val. poezijos ir muzikos vakaras Dauniškio ežero pakrantėje (prie tilto).

Skaityti daugiau...

Rimo Lauciaus personalinė fotografijų paroda

Nuo liepos 21 d. iki rugpjūčio 21 d. Utenos A. ir M. Miškinių viešosios bibliotekos I aukšte veiks Rimo Lauciaus personalinė fotografijų paroda. Susitikimas su autoriumi ir parodos atidarymas vyks liepos 21 d. 16 val. Maloniai kviečiame!

Skaitymo iššūkis įsibėgėja

Skaitymo iššūkis „Vasara su knyga", kurį kasmet organizuoja Lietuvos apskričių ir savivaldybių viešosios bei Lietuvos aklųjų biblioteka, dar net neįpusėjo, o jo organizatoriai džiaugiasi pirmaisiais rezultatais – laisvalaikį leisti su knyga renkasi vis daugiau žmonių.

Skaityti daugiau...

Papildomos lėšos bibliotekų fondams atnaujinti

Gegužės pradžioje Kultūros ministerija visos šalies bibliotekoms papildomai skyrė beveik du milijonus eurų knygoms ir dokumentams įsigyti. Utenos A. ir M. Miškinių viešoji biblioteka, gavusi daugiau nei 27 tūkstančius eurų papildomai, gausiai papildys savo fondus ne tik naujausiais leidiniais, bet ir kitomis priemonėmis.

Skaityti daugiau...

Mokymų stovykla „Kultūriniai ir kūrybiniai ryšiai“

Utenos A. ir M. Miškinių viešosios bibliotekos inicijuojamos MOKYMŲ STOVYKLOS TIKSLAS yra suteikti žinių Utenos regiono kultūros srities atstovams, kurios sudarytų galimybę aktyviai bendradarbiauti su savo ir kitų regionų organizacijomis, kurti novatoriškas, ambicingas, potencialiems dalyviams patrauklias kultūrines ir / ar kūrybines iniciatyvas.

Skaityti daugiau...

Virtuali paroda „Mes iš Ežerų Žemės"

Pavasarį Mūsų bibliotekoje buvo eksponuojama Zarasų krašto fotografijos klubo narių fotografijų paroda „Penki žvilgsniai - šeši žingsniai". Norime pasidalinti nauja klubo „Ežerų Žemė" virtualia paroda „Mes iš Ežerų Žemės".https://www.flickr.com/photos/187486340@N06/albums/72157714699507931