Nuo karščio lietuviai vaduojasi skaitydami knygas

Vasara dar tik įpusėjo, o jau fiksuojami ne tik rekordiškai aukšti termometro rodikliai, bet ir skaitymo iššūkio „Vasara su knyga" rezultatai. Šių metų akcijos šūkis skelbia, kad „Knyga – vasaros desertas!"

Skaityti daugiau...

Susitikimas su parodos „(Dirbančios) motinos portretas" bendraautore

2021 m. liepos 27 d. 17 val. Utenos A. ir M. Miškinių viešosios bibliotekos konferencijų salėje vyks susitikimas su parodos „(Dirbančios) motinos portretas" bendraautore dr. Egle Kačkute. Maloniai kviečiame!

Skaityti daugiau...

Atminimo knyga. Utena ir apylinkės. Lietuva

Utenos A. ir M. Miškinių viešojoje bibliotekoje pristatyta vienintelė Lietuvoje tiesiogiai iš jidiš kalbos išversta žydų atsiminimų knyga, skirta Utenos miestui ir jo regionui. Leidinį galima atsisiųsti ČIA.

Skaityti daugiau...

Nuo š. m. liepos 9 dienos keisis kai kurių paslaugų teikimo tvarka

Liepos 9–11 d. dėl atliekamų modernizavimo darbų neveiks bibliotekų elektroninių paslaugų portalas ibiblioteka.lt. Šiomis dienomis skaitytojams nebus galimybės naudotis šio portalo paslaugomis.

Skaityti daugiau...

Naujosios kartos Europe Direct centro pristatymo renginys

Birželio pabaigoje Utenos A. ir M. Miškinių viešojoje bibliotekoje vyko Naujosios kartos Europe Direct centro atidarymo iškilmės, kurio metu partneriams, žiniasklaidai ir visuomenei pristatytos centro funkcijos ir veikla bei svečius džiugino trijų smuikininkių grupės Elektic Ladies koncertas.

Skaityti daugiau...

Išleista poeto Prano Raščiaus poezijos knyga

Poetas Pranas Raščius yra kilęs iš Utenos krašto (prie Užpalių, Linskio kaimo). Poeto kūryboje daugybė nuoširdžių ir įkvepiančių eilėraščių yra skirta Lietuvos žemės, miškų, upių ir, žinoma, tėviškės temoms. Knygai ir autoriui pristatyti yra sukurtas tinklapis www.paragaukisulos.lt

Skaityti daugiau...

Šešiolikai ruoniukų suteikti aukštaitiški vardai

Birželio 22 dieną, Utenos A. ir M. Miškinių viešojoje bibliotekoje pristatyta Lietuvos jūrų muziejaus paroda „Gyvybei – rūpestį", sukurta kartu su autoriumi, aktoriumi, dramaturgu Justu Terteliu. Pagrindinė parodos mintis – gyvūno ir žmogaus draugystė, jos atspirties taškas buvo knyga „Vandens gyvenimo linija".

Skaityti daugiau...

Poezijos festivalis Utenoje

2021 m. liepos 4 d., sekmadienį 14.00 val. Antano ir Motiejaus Miškinių literatūrinėje-etnografinėje sodyboje (Juknėnų k., Utenos r.) Antano Miškinio literatūrinės premijos teikimas. 18.00 val. poezijos pavasaris prie Dauniškio ežero Utenoje. Norinčius vykti į renginį 13 val. nuo Utenos kultūros centro (Aušros g. 49) veš autobusas.

Skaityti daugiau...