Vytauto Račicko jubiliejinis vakaras

2022 04 27

Sausio 1 d. mylimas vaikų rašytojas, kraštietis Vytautas Račickas minėjo 70-ies metų sukaktį. Jis nepamiršta Utenos ir savo gražią sukaktį kartu su uteniškiais atšventė balandį. Balandžio 27-ąją bibliotekos lankytojai, miesto svečiai susirinko į kraštiečio, rašytojo Vytauto Račicko jubiliejinį vakarą „Jo knygos gimsta iš širdies...".

Skaityti daugiau...

Bibliotekos darbuotojų mokomoji kelionė į Estiją

2022 04 20-22

Utenos A. ir M. Miškinių viešoji biblioteka 2021-aisiais minėjo savo 90-ties metų veiklos jubiliejų. Ta  proga Utenos rajono savivaldybės meras Alvydas Katinas bibliotekos kolektyvui įteikė piniginę dovaną, kuri buvo panaudota darbuotojų kvalifikacijos kėlimui.

Skaityti daugiau...

Kelionių įspūdžių vakaras

2022 03 01

Utenos A. ir M. Miškinių viešojoje bibliotekoje vyko kelionių įspūdžių vakaras „Trys mėnesiai. Trys Žemynai. Trys Kalnynai".

Skaityti daugiau...

Spektaklis bibliotekos 90-mečiui

2022 02 08

Utenos A. ir M. Miškinių viešoji biblioteka 2021 m. minėjo veiklos 90-metį. Tačiau dėl pandemijos Utenos kamerinio teatro spektaklis, skirtas bibliotekos jubiliejui įvyko tik 2022 m.

Skaityti daugiau...

Utenoje viešėjo „Erasmus+“ strateginės partnerystės projekto dalyviai

2022 02 01

Vasario 1–5 d. Utenos A. ir M. Miškinių viešojoje bibliotekoje vyko Europos Komisijos programos „Erasmus+" 2 pagrindinio veiksmo (KA2) strateginės partnerystės projekto „Development of Elderly's Digital Skills Through Family Learning"/ „Vyresnio amžiaus žmonių skaitmeninių gebėjimų ugdymas mokantis kartu su šeima" partnerių iš Ispanijos, Bulgarijos, Turkijos, Italijos ir Estijos susitikimas.

Skaityti daugiau...

Susitikimas su Palmira Galkontaite

2021 12 02

Utenos A. ir M. Miškinių viešoji biblioteka gruodį pradėjo nuo susitikimo su Lietuvos televizijos žurnaliste, laidų vedėja Palmira Galkontaite. Renginio metu buvo pristatyta jos romanas „Kol dar nesibaigė mūsų galiojimo laikas".

Skaityti daugiau...