Mano klasės nuotrauka

2014 10 16

Į taip pavadintos parodos pristatymą  Utenos A. ir M. Miškinių viešosios bibliotekos parodų galerijoje gausiai rinkosi esami ir buvę mokiniai, mokytojai.

Daugelis iš mūsų su nostalgija prisimena savo mokyklą, klasę, mokytojus. Tik pageltusios nuotraukos grąžina mus į mokyklinius metus. Nuotraukos yra vienas iš didžiausių žmogaus sukurtų stebuklų. Jose galime matyti savo svarbiausius gyvenimo momentus: vaikystę, jaunystę, prisiminti mokyklos metus. Bibliotekos Informacijos skyriaus darbuotojos pakvietė Utenos trečiojo amžiaus universiteto ir kitus bibliotekos lankytojus atsinešti senų klasės nuotraukų, surengti jų parodą ir pasidalinti prisiminimais.

Parodos lankytojai su įdomumu apžiūrėjo eksponuojamas nuotraukas, mokinių tarpe atpažindami ir gerai žinomus ir mažiau pažįstamus Utenos žmones.

Tarp parodos eksponatų išsiskyrė seniausios 1924-1934 metais darytos nuotraukos. Jas pristatė mokytoja Danguolė Jonaitienė, papasakodama apie Utenos pradžios mokyklą.

Parodos pristatyme prisiminimais pasidalijo poetas Petras Panavas, mokytojas Vytautas Petronis, Romualdas Valančiūnas, Regina Merkienė.

Parengė Milda Jankauskienė