Dekoratyvinių vazų paroda

Parodos pristatymas

Utenos A. ir M. Miškinių viešosios bibliotekos galerijoje vyko mokytojos Loretos Kaulinienės dekoratyvinių vazų parodos pristatymas.

Loreta Kaulinienė  1987 m. baigė Vilniaus valstybinį pedagoginį institutą, taikomųjų darbų ir chemijos specialybę. Dabar dirba Utenos Vyturių progimnazijoje technologijų mokytoja. 1996 metais surengė personalinę mažųjų gobelenų parodą Utenos A. ir M. Miškinių viešojoje bibliotekoje, dalyvauja tradicinėse Utenos rajono tautodailininkų parodose, Utenos miesto Kalėdinių puokščių parodose, yra mokymo programos „Dizainas buityje", skirtos žmonėms, turintiems judėjimo negalią, autorė.

Į biblioteką pasveikinti autorės susirinko jos artimiausi žmonės, bibliotekos lankytojai. Mokytoja pristatė savo darbus, papasakojo, kaip gimė idėja dekoruoti butelius oda. Išradingumo ir kruopštaus darbo dėka nereikalingi buteliai tapo originaliomis vazomis. Bibliotekoje buvo pristatoma tik dalis Loretos Kaulinienės sukurtų vazų, kitos vazos - eksponuojamos Anykščiuose. Autorė jau nežino tikslaus savo sukurtų darbų skaičiaus, tačiau juos visus prisimena pagal spalvas, formas ir visi jai yra brangūs. Parodos pristatyme dalyvavusieji dėkojo autorei ir linkėjo naujų idėjų bei kūrybinės sėkmės.