Suaugusiųjų mokymosi savaitė

2021 11 16

2021 m. lapkričio 15 – 21 dienomis Lietuvos suaugusiųjų švietimo asociacija 22-ąjį kartą kvietė švietimo, kultūros ir meno, verslo įstaigas, institucijas, organizacijas ir visus suaugusiuosius mėgautis gyvenimu ir mokymusi.

Utenos A. ir M. Miškinių biblioteka prisijungė prie  suaugusiųjų mokymosi savaitės 2021 „Mokaisi – gyveni, gyveni – mokaisi!". Lapkričio 16 d. bibliotekoje lankėsi Utenos regioninio profesinio mokymo centro mokiniai bei mokytojai.  Atvykę jie susipažino su bibliotekos erdvėmis, funkcijomis, darbuotojais ir dalyvavo netradicinėje veikloje.   Mokinius sudomino patrauklūs užsiėmimai šeimos skaitmeninių veiklų centre, kuriame įdiegta virtuali realybė 3D, robotų ir kitos interaktyvios priemonės. Norintieji pasitikrinti žinias dalyvavo viktorinoje, o tie, kurie nepatingėjo pasportuoti, išmaniuoju dviračiu „apkeliavo" Utenos, Zarasų ir Latvijos apylinkes.

Šiuolaikinėje bibliotekoje galima ne tik susirasti ir paskaityti norimą knygą, bet ir aktyviai dalyvauti žaismingo mokymosi procese, susipažinti su netradicinėmis mokymosi galimybėmis.