Utenos A. ir M. Miškinių viešoji biblioteka - 2012 metų jaunimo organizacijų partneris

Vilniaus paveikslų galerijoje jau 11 kartą vyko didžiausios jaunimo organizacijų sąjungos - Lietuvos jaunimo organizacijų tarybos (LiJOT) -  Padėkos vakaras.

Tai tradicinis renginys, skirtas peržvelgti ir įvertinti svarbiausius praėjusių metų įvykius bei padėkoti labiausiai jaunimui nusipelniusiems asmenims bei institucijoms. Padėkos vakare pasveikinti septyniose LiJOT nominacijose labiausiai įvertinti asmenys, organizacijos, iniciatyvos. Utenos A. ir M. Miškinių biblioteka įvertinta nominacija "2012 metų jaunimo organizacijų partneris".

Nominantai buvo išrinkti spalio mėnesį vykusioje LiJOT 33-ojoje asamblėjoje. Asamblėjos metu Utenos visuomeninių jaunimo organizacijų sąjungos „Apskritasis stalas" (UVJOS „Apskritasis stalas") atstovai pasiūlė jaunimo organizacijų partnere nominuoti Utenos A. ir M. Miškinių viešąją biblioteką. Įvertinus bibliotekos nuopelnus Utenos jaunimui, buvo nuspręsta, kad būtent ši institucija aktyviai padeda jaunimui, kad artimai bendrauja ir bendradarbiauja su jaunimo organizacijomis ir verčiausia gauti apdovanojimą. Utenos A. ir M. Miškinių viešosios bibliotekos durys ir toliau bus atviros jaunimo organizacijoms, o šis apdovanojimas dar daugiau žmonių paskatins labiau domėtis jaunimo veikla.

Prizas