Atsisveikinimo renginys

2018 11 26

Utenos A. ir M. Miškinių viešosios bibliotekos savanorė Almira Nizamova sukvietė moksleivius į renginį – viktoriną „Rusų kalbos žinovai", kuriame netrūko azarto, gerų emocijų bei padėkų.

Prieš devynis mėnesius į Utenos biblioteką atvykusi pagal Europos Savanorių Tarnybos (angl. European volunteer service, EVS) „Erasmus+"  programą, Almira gruodžio pradžioje palieka  Lietuvą ir baigia savanorišką veiklą bibliotekoje. Savanorė Almira ne tik organizavo įvairias veiklas bibliotekoje, bet daug bendravo su Utenos moksleiviais: dalinosi savo savanorystės patirtimi bei pasakojo apie savo šalį, kultūrą, tradicijas.

Almira sugalvojo mokiniams padėkoti už gražų bendravimą tarpusavyje ir pakvietė juos į baigiamąjį renginį – viktoriną „Rusų kalbos žinovai". Viktorinoje dalyvavo Aukštakalnio progimnazijos aštuntokai, kuriuos rusų kalbos moko mokytoja Lilija Makarova ir Dauniškio gimnazijos pirmokai su rusų kalbos mokytojomis Lina Slavinskaite ir Zina Kasakovskaja. Moksleiviai varžėsi,  atsakinėjo į klausimus, mokėsi greitakalbių, žaidė interaktyvų žaidimą Kahoot platformoje „Ką jūs žinote apie Rusiją...". Laimėjo Aukštakalnio progimnazijos moksleiviai. Almira dalyvius apdovanojo prizais: atšvaitais ir saldainiais. Mokyklos Almirai įteikė gėlių, padėkos raštą už bendradarbiavimą su mokiniais ir rusų kalbos, kultūros bei papročių pristatymą.