Justino Krasucko paroda gimtojoje Utenoje

J. Krasucko parodos pristatymas

2018 04 04

Jaunosios kartos dailininkas Justinas Krasuckas pakvietė savo gimtojo miesto dailės mylėtojus į parodą „Gamtovaizdžiai", surengtą Utenos A. ir M. Miškinių viešojoje bibliotekoje.

Parodoje pristatomi darbai iš ankstyvųjų plenerų, taip pat ir naujausi, atlikti šiais metais. „Pastaraisiais metais pagrindinis mano kūrybos įkvėpimas kyla iš laukinės gamtos. Šioje parodoje pristatau savo kūrinius atliktus įvairiais laikotarpiais. Todėl galima išvysti darbų iš ankstyvųjų plenerų, taip pat ir naujausių darbų atliktų šiais metais. Stengiausi atrinkti darbus, kurie būtų susiję pagal temą. Šiuo atveju savo temą apibūdinu kaip asmeninį santykį su įvairiais gamtovaizdžiais", - savo darbus pristatė autorius. „Atradęs" ir į savo paveikslus perkeldamas gyvosios gamtos vaizdus, autorius prisipažįsta vis geriau įžiūrintis ir suprantantis Lietuvos gamtos grožį, įkvepiantį jį naujiems darbams.

Justinas Krasuckas mokėsi Utenos Dauniškio gimnazijoje, baigė Utenos dailės mokyklą, studijavo Vytauto Didžiojo universitete Menotyros studijas, senųjų meistrų tapybos technikos žinias papildė ir pratęsė prestižinėje Florencijos menų akademijoje, o 2017-aisiais Vilniaus dailės akademijoje įgijo magistro laipsnį. Šiuo metu dėsto portreto kursus Vilniaus dailės akademijoje, Kauno fakultete.

Tapytojas kuria ne tik peizažo, bet ir portretinio, figūratyvinio žanro kūrinius, dalyvauja grupinėse ir yra surengęs ne vieną personalinę parodą.