Pripažinimas už aktyvią veiklą

Utenos rajono savivaldybės meras A. Katinas apdovanoja bibliotekos direktorę  V. Garunkštytę

2018 02 16

Vasario 16-ąją visa Lietuva minėjo ir šventė Valstybės atkūrimo šimtmetį. Utenos daugiafunkciame sporto centre vyko Utenos krašto garbės piliečio vardo suteikimo ceremonija ir kraštui nusipelniusių visuomenės atstovų apdovanojimas bei šventinis koncertas.

Bibliotekos kolektyvas nuoširdžiai sveikino savo direktorę Vidą Garunkštytę. Krašto garbės piliečio vardas Utenos A. ir M. Miškinių viešosios bibliotekos vadovei buvo suteiktas už aukštus pasiekimus profesinėje veikloje, visuomeninę, aktyvią, ilgametę veiklą Lietuvos bibliotekininkų asociacijoje, Utenos trečiojo amžiaus universitete bei Utenos vardo garsinimą Lietuvoje ir užsienyje.

„Man čia svarbiausias apdovanojimas, nors esu gavusi ir kelias premijas, ir valstybinius apdovanojimus. Savame krašte labai sunku įrodyti veiklą ir būtent tokios institucijos kaip biblioteka, nes nuo tarybinių laikų atrodė, kad čia nieko neveikia žmonės – yra tokia institucija ir tegu būna. Bet mes savo veikla per daug metų sugebėjome, ypatingai Utenoje, įrodyti, kad tai labai svarbi vieta, ypač tokiose vietose, kurios nutolę nuo sostinės, didžiųjų miestų, kultūros centrų." , – kalbėjo bibliotekos vadovė atslūgus emocijoms po šurmulingų ir gausių sveikinimų.

Didžiuojamės savo bibliotekos direktore, džiaugiamės suburtu bendraminčių žmonių kolektyvu, kuris padeda padaryti mūsų biblioteką dar patrauklesnę gyventojams.

Nuotraukos Lolitos Kaminskienės