Spalvinga paroda „lapė po lova"

2017 11 10

Penktadienio popietę bibliotekos galerijoje atidaryta uteniškės Jurgitos Juškaitės - Jakaitienės grafikos, tapybos ir iliustracijų paroda „lapė po lova". „Ši paroda gimė kaip savotiškas atsiprašymas tiems, dešimt metų po lova pralaukusiems piešiniams",- pristatė parodą autorė.

Jurgita yra baigusi Utenos dailės mokyklą, vėliau studijavo Kauno aukštesniojoje meno mokykloje, Vilniaus dailės akademijoje, septynerius metus dirbo leidykloje „Lututė", o pastaruosius dešimt metų yra iliustratorė – dizainerė leidykloje „Jūsų flintas" ir gyvena Prienuose. „Aš nuo vaikystės norėjau būti dailininke, juk visi vaikai mėgsta piešti. O smagiausia yra piešti vaikams",- džiaugėsi savo pasirinktu keliu dailininkė.

Parodoje pristatyti dailininkės piešiniai labai žaismingi. Kaip teigia dailininkė: „Lapė, katinas ir pelėda – trys mano mylimiausi gyvūnai. Žmonės sako, jog tai trys skirtingos mano asmenybės pusės".

Parodos metu dailininkę sveikino draugai, bendraklasiai, mokytojai. Atidarymo metu keletą kūrinių atliko Utenos kultūros centro dainavimo studija „Decima".

Parengė Dainora Narkūnienė