Atidarytas Utenos jaunimo informacijos centras

Jaunimo informacijos centro atidarymas

2017 09 05

Rugsėjo 5 d. Utenos A. ir M. Miškinių viešojoje bibliotekoje atidarytas Utenos jaunimo informacijos centras, skirtas jauniems žmonėms ir dirbantiems su jaunimu. Centre jaunimo laukia vadovė Jurgita Markūnaitė ir savanoriai, pasiruošę pagelbėti ir suteikti informacijos rūpima tema.

Tai antrasis tokio tipo centras Lietuvoje. Pirmasis jaunimo informacijos centras 2014 m. buvo atidarytas Vilniuje, todėl džiugu, kad Utena taip pat žengia itin svarbų žingsnį jaunimo informavime ir konsultavime. Kiekvienas atėjęs galės atrasti ne tik norimą atsakymą, bet ir kiekvieną dieną bus teikiamos konsultacijos – nuo patraukliausios tarptautinės savanorystės programos iki vietinio renginio Utenoje.

Utenos jaunimo informacijos centro atidarymo proga nuskambėjo daug gražių linkėjimų ir sveikinimų. Centro vadovę sveikino LR Seimo narys Edmundas Pupinis, Utenos rajono savivaldybės meras Alvydas Katinas, Utenos rajono savivaldybės administracijos Švietimo, sporto ir jaunimo reikalų skyriaus vedėjas Romualdas Kraulišas ir jaunimo reikalų koordinatorė Justė Rudokienė ir kt. Sveikinimo žodį tarė ir viešosios bibliotekos direktorė Vida Garunkštytė, džiaugdamasi, kad biblioteka daugeliui tampa antraisiais namais.