„Vasaros keliautojas“

Komanda Mes Minčios kapinaitėse

2016 10 07

Baigėsi A. ir M. Miškinių viešosios bibliotekos organizuotas konkursas "Vasaros keliautojas".

Uteniškiai ir miesto svečiai visą vasarą iki spalio mėnesio galėjo turiningai praleisti laisvalaikį su išmaniąja programėle „Actionbound" keliaudami po Uteną ir Utenos kraštą.

Pirmą kartą tokio tipo organizuotame konkurse užsiregistravo ir dalyvavo 12 komandų. Visos jos įveikė pirmąjį etapą keliaudamos, ieškodamos, atsakinėdamos į klausimus apie Uteną. Tik trys komandos: „Savi", „Komanda M" ir „Mes" pasiryžo įveikti antrąjį etapą ir keliauti po Utenos rajoną. Šie dalyviai surado ir aplankė tokius objektus kaip Taurapilio piliakalnis (Tauragnų sen.), Vilko muziejus (Saldutiškio sen.) Šv. Krokulės šaltinis (Užpalių sen.) ir kita.

Kiekviena komanda buvo apdovanota asmenukių lazdomis. Kiekvienas komandos narys gavo po simbolinį keliautojo atšvaitą ir atvirus skaitmeninius ženkliukus.

Tikimės, kad šis „Vasaros keliautojo" konkursas motyvavo uteniškius keliauti ir geriau pažinti savo kraštą bei jo istoriją. Juk mes turime kuo didžiuotis!

Dėkojame visiems dalyviams už priimtą „Vasaros keliautojo" iššūkį!

Konkurasa įgyvendintas pagal Utenos A. ir M. Miškinių viešosios bibliotekos projektą "Kultūra kitaip: malonūs atradimais avame krašte:

 Projektą rėmė Lietuvos kultūros taryba