Utenos biblioteka – knygų mugės bibliotekų erdvėje

2020 02 20 -23

Bibliotekų erdvė – Lietuvos bibliotekininkų kuriama atvira ir kitokia biblioteka be sienų. Tai dar viena skaitymo, bendravimo ir renginių vieta, kurioje mugės svečiai kviečiami įsitraukti į kūrybinius užsiėmimus, edukacinius žaidimus ir kitas žaismingas veiklas. Bibliotekų erdvė, šiais metais siūlė daug įvairiausių pramogų ir užsiėmimų tiek mažam, tiek dideliam mugės lankytojui.

Skaityti daugiau...

Bibliotekoje sutiktas naujas Sauliaus Šaltenio romanas

2020 02 18

Utenos A. ir M. Miškinių viešojoje bibliotekoje vyko Nacionalinės premijos laureato, kraštiečio Sauliaus Šaltenio romano apie Sausio 13-ąją „Geležiniai gyvatės kiaušiniai" sutiktuvės.

Skaityti daugiau...

Tarptautinis apdovanojimas Utenos bibliotekai

2020 02 07

Utenos A. ir M. Miškinių viešoji biblioteka sulaukė tarptautinio įvertinimo: jos inovatyvi veikla gyventojų skaitmeninių kompetencijų ugdymo srityje įvertinta vienu reikšmingiausių prizų.

Skaityti daugiau...

Fotografijų paroda „Utena ateivio akimis“

2020 01 14

Bendradarbiaudama su jaunimo savanoriškos veiklos centru „Deineta", Utenos A. ir M. Miškinių viešoji biblioteka nuolat sulaukia savanorių iš užsienio.

Skaityti daugiau...

Rotary klubo dovana

2020 01 15

Kad galėtų pasiskolinti populiariausių romanų, bibliotekos skaitytojai laukia ištisus mėnesius. Įvairios iniciatyvos padeda trumpinti šias eiles.

Skaityti daugiau...

Vakaras su A. Nykos-Niliūno knygomis

2019 12 19

Baigiantis metams, Utenos A. ir M. Miškinių viešosios bibliotekos konferencijų salėje vyko dar vienas literatūros vakaras, skirtas Alfonso Nykos-Niliūno 100-osioms gimimo metinėms pažymėti.

Skaityti daugiau...