Utenos kraštas spaudoje, 2022 balandžio 5–7

Kulakauskas, Visvaldas

Nesuspėję priprasti prie duonos, prieš nosį nuvažiavusi karvė ir kodėl geriau buvo eiti ne karan, o miškan / Visvaldas Kulakauskas. – Iliustr.  // Utenos diena. – ISSN 1648-0783. – 2022, bal. 6, p. 11–12.
Apie tai, kaip gyveno Verbūnų kaimo (Utenos r.) kaimo žmonės, koks beteisis buvo pokarinis žmogus pasakojo Verbūnuose gyvenę Albinas Kazanavičius, Stasė Juodkienė ir Rasa Kristapavičienė.

Kairytė, Aurelija

Balandis: rūpestis uogakrūmiais, vieta kompostui ir laukinių augalų puota... / Aurelija Kairytė-Smolianskienė. – Iliustr.  // Utenos diena. – ISSN 1648-0783. – 2022, bal. 6, p. 7 .
Apie sodininkų ir daržininkų darbus balandžio mėnesį.

Bendrovėje „Umaras" – ne tik posėdis / „Utenos dienos" inf. . – Iliustr.  // Utenos diena. – ISSN 1648-0783. – 2022, bal. 6, p. 5 .
Kovo 31 dieną Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmų Utenos filialo taryba surengė išvažiuojamąjį posėdį vienoje iš ryškiausių pramonės įmonių UAB „Umaras". Šiame susitikime dalyvavo ir Utenos rajono savivaldybės meras Alvydas Katinas.

Narčienė, Lina

Utenoje įsikūrusios profesijų kalvės bendruomenė nenori jokių jungtuvių / Lina Narčienė // Utenos diena. – ISSN 1648-0783. – 2022, bal. 6, p. 4 .
Balandžio 1-ą dieną su Utenos regioninio profesinio mokymo centro bendruomene susitikę švietimo, mokslo ir sporto viceministrė Agnė Kudarauskienė, Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos Profesinio mokymo skyriaus vedėja Joana Vilimienė, Mokymosi visą gyvenimą departamento direktorius Julius Jakučinskas, Seimo narys Edmundas Pupinis kalbėjo apie profesinių mokyklų laukiančias permainas. Diskusijų tema tema 0 ministerijos siūlomas pertvarkos planas ir svarstymas Utenos regioninio profesinio mokymo centrą sujungti su Visagino technologijos ir verslo profesinio mokymo centru.

Ridikas, Vytautas

Utopinė idėja turėti nuosavą automobilių aikštelę gali virsti niekiniu reikalu / Vytautas Ridikas. – Iliustr.  // Utenos diena. – ISSN 1648-0783. – 2022, bal. 6, p. 3 .
Apie tai, jog Aušros gatvės namo Nr. 2  Utenoje gyventojai nepageidauja, jog šalia jų namo būtų įrengta papildoma automobilių stovėjimo aikštelė, nes tai neatitinka jų interesų gyventi švarioje ir saugioje aplinkoje. Šio namo gyventojų susirinkime dėl aikštelės įrengimo dalyvavo ne tik patys gyventojai, bet ir Utenos rajono savivaldybės tarybos nariai.

Iš teatrų šventės su dviem diplomais / „Utenio" informacija. – Iliustr.  // Utenis. – ISSN 1392-396X. – 2022, bal. 6, p. 6 .

Kovo 26-ąją Kretingos kultūros centre vyko 17-oji mėgėjų teatrų šventė „Tegyvuoja teatras", skirta tarptautinei teatro dienai. Šioje didžiausioje Lietuvos mėgėjų teatrų šventėje ryškiausiems mėgėjų teatro kūrėjams buvo įteikti „Tegyvuoja teatras" apdovanojimai. Šventėje buvo apdovanoti ir Lietuvos lėlių teatrų šventės-konkurso „Molinuko teatras" laureatai, tarp kurių ir Utenos kultūros centro lėlių teatrai „Zuikis Puikis" ir „Skruzdėlytė".

Janulis, Arūnas

Nebaisu jaunam už laisvę žūti : partizanui Gasparui Baronui atminti / Arūnas Janulis. – Iliustr.  // Utenis. – ISSN 1392-396X. – 2022, bal. 6, p. 6 .
Apie partizaną Gasparą Baroną,  1951 m. balandį žuvusį netoli gimtojo Abromiškio Kušlių miške (Užpalių sen.).

Kaziela, Vytautas

Ką slepia uteniškių atliekų rūšiavimo konteineriai / Vytautas Kazela. – Iliustr.  // Utenis. – ISSN 1392-396X. – 2022, bal. 6, p. 2 .
„Utenos komunalininkas" kovo 17 dieną vykdė Utenos rajone pakuočių ir antrinių žaliavų konteineriuose surinktų atliekų sudėties tyrimą, vadinamą morfologija. Tyrimui buvo pasirinktas Utenos miesto kolektyvinių popieriaus ir plastiko konteinerių turinys ir Vyžuonų seniūnijos individualių valdų plastiko konteinerių turinys.

Apkabinkim širdimi Ukrainą / „Utenio" informacija. – Iliustr.  // Utenis. – ISSN 1392-396X. – 2022, bal. 6, p. 1, 5 .
Kovo 31 dieną Utenos kultūros centro Muzikinėje galerijoje buvo surengtas poezijos ir muzikos vakaras „Apkabinkim širdimi Urainą". Ukrainos palaikymo akciją organizavo Utenos menininkai ir Utenos kolegijos studentai iš Ukrainos.

Milerytė, Rasa

Prasidėjo sėjos sezonas: kas tinka ukmergiškiui, netinka uteniškiui / Rasa Milerytė. – Iliustr.  // Utenis. – ISSN 1392-396X. – 2022, bal. 6, p. 1, 5 .
Sėklų parduotuvės „Sėkluva", ne vienus metus sėklomis prekiaujančios ir Utenoje, direktoriaus pavaduotoja Rasa Davidavičienė pasakoja, kad šiemet žmonės kaip niekad anksti pradėjo pirkti bulvių ir svogūnų sėklas, o besirinkdami, kuo paįvairinti savo daržą, drąsiai kreipia žvilgsnį ir į naujoves

Kritinės būklės ligonei parodė duris / parengė Vytas Varungis. – Iliustr. // Vakaro žinios. – ISSN 1648-7435. – 2022, bal. 7, p. 6.