„Dar apie Justiną Marcinkevičių"

Džiaugiamės literatūros vakaro „Dar apie Justiną Marcinkevičių", skirto poeto 90-osioms gimimo metinėms  metu gauta poeto dukrų Ramunės ir Jurgos padėka

Papildomos lėšos bibliotekų fondams atnaujinti

Gegužės pradžioje Kultūros ministerija visos šalies bibliotekoms papildomai skyrė beveik du milijonus eurų knygoms ir dokumentams įsigyti. Utenos A. ir M. Miškinių viešoji biblioteka, gavusi daugiau nei 27 tūkstančius eurų papildomai, gausiai papildys savo fondus ne tik naujausiais leidiniais, bet ir kitomis priemonėmis.

http://www.uvb.lt/lt/naujienos/2390-papildomos-lesos-biblioteku-fondams-atnaujinti

Bibliotekai – reikšmingas tarptautinis apdovanojimas

Tarptautinio EIFL fondo (eifl.net) viešųjų bibliotekų inovacijų programos apdovanojimas ir 1500 USD prizas už šių įgūdžių ugdymo šeimos skaitmeninių veiklų centruose idėją ir jos įgyvendinimo programą.
Bibliotekos direktorę Vidą Garunkštytę ir Informacijos išteklių ir inovacijų diegimo skyriaus vedėją Laimą Lapinienę pasveikino LR kultūros viceministrė Ingrida Veliutė, Kultūros ministerijos Atminties institucijų politikos grupės vadovė Rūta Pileckaitė - Vasilienė, vyriausioji specialistė Gražina Lamanauskienė, Utenos mero patarėjas Vidmantas Valinčius, Utenos kultūros skyriaus vedėja Jūratė Misiūnienė.

Atsisveikiname ir išlydime bibliotekos savanores

Atsisveikiname ir išlydime bibliotekos savanores Maria Shirkina ir Lilith Avagyan. Merginos savanorišką praktiką atliko 9 mėnesius: mums atnešė naujų idėjų, veiklų, jos įgijo naujų kompetencijų ir patirties.
Dėkojame ir džiaugiamės gražiu bendradarbiavimu su Jaunimo Savanoriškos veiklos centras  „Deineta".

Utenos Rotary klubo knygų dovanojimas bibliotekai

Utenos Rotary klubo knygų dovanojimas bibliotekai.

Edukacija pagal kultūros paso programą

Edukacija pagal kultūros paso programą „Tradicijos ir inovacijos: kaip robotai padeda švęsti šventes". Pasidalinę į komandas ir pasitelkę „Kahoot" viktorinas, vaikai pasikartojo tradicinių švenčių papročius. Susipažinę su lego robotais mokėsi ankstyvojo programavimo, iš lego detalių sukūrė Kalėdų šventės simbolį ar atributą.