Rotary klubo dovana - 100 knygų šimtmečio proga

Lietuvos valstybės atkūrimo 100 - mečio proga Utenos miesto Rotary klubas Utenos A. ir M. Miškinių viešajai bibliotekai dovanojo 100 aktualių ir vertingų knygų. Ta proga gruodžio 10 dieną buvo atidaryta Rotary klubo knygų lentyna ir pristatyta jų remta kompaktinė plokštelė „Netikėtas susitikimas su Vincu Kudirka".

Rotary – tarptautinis labdaros klubas, jungiantis aukštos reputacijos verslininkus ir profesionalus, vykdantis humanitarinius, dorovinius projektus, užsiimantis kitokia geros valios veikla. Paklaustas, kaip kilo idėja padovanoti bibliotekai knygų, Utenos Rotary klubo prezidentas Dainius Tvarijonas kukliai atsakė: „Mes tik tęsiame Rotary apygardos sugalvotą akciją".  Bibliotekai knygų padovanota už 1007,39 Eur. Bibliotekos direktorė Vida Garunkštytė pastebėjo, kad visos Rotary klubo knygos vertingos ir reikalingos. Naujų leidinių, kuriuos graibsto skaitytojai, siekdamas tobulėti ir šviestis, visada trūksta. Lentyną daugiausiai papildys grožinės literatūros naujienos ir bestseleriai.

Rotary klubas šiais metais rėmė  kompaktinės plokštelės „Netikėtas susitikimas su Vincu Kudirka" (aktorė Virginija Kochanskytė ir Utenos trio ,,Magistrai": Zita Lukošiūnienė (fortepijonas), Renata Buzėnaitė (akordeonas), Gediminas Kaušylas (birbynė)) išleidimą. Utenos rotariečiai  taip pat daug dėmesio skiria talentingiems vaikams, remia jaunimą nuo 12 iki 18 metų, kuris nori ugdyti lyderio savybes ir prisidėti prie geresnės visuomenės kūrimo.

Uteniškiai džiaugiasi, jog Rotary klubo gražūs darbai neliks nepastebėti: skaitytojai džiaugsis naujomis knygomis bei kompaktine plokštele.

Parengė Dainora Narkūnienė