Įrašai

Atminties galimybės. Patarimai ir metodai, kaip lavinti atmintį

Dominic O'Brien

Palengvinkite sau gyvenimą išlavinę atmintį – pamirškite užmaršumą jau dabar!

Leiskitės į atminties kelionę drauge su Dominicu O'Brienu, aštuoniskart pasaulio atminties čempionato laimėtoju. Jūsų laukia tokios stotelės:

sėkmę garantuojantys būdai skaičiams, sąrašams, kalboms, gimtadieniams, faktams, vardams bei veidams įsiminti;atminties stiprinimo strategijos, pakeitusios Dominico O'Brieno gyvenimą;atminties stiprinimo pratimai atminčiai gerinti ir pasitenkinimas išmatavus savo pažangą;metodai, kaip išsiugdyti atmintį, vertą čempionato.

Pamažu, sulig kiekvienu ženklu, rodančiu, kad galiu susikurti neįtikėtiną atmintį, ėmiau tikėti ir pasitikėti savimi, o man prieš akis atsivėrė daugybė galimybių, – sako Dominic O'Brien.

Protas yra kaip bagažinė: jei tvarkingai sukrausime, tilps viskas, jei bet kaip – beveik nieko.

Augustus Williamas Hare'is ir Julius Charles'as Hare'is

Dominicas O'Brienas išgarsėjo visame pasaulyje, kai aštuonis kartus laimėjo Pasaulio atminties čempionatą ir net pergudravo Las Vegaso kazino, kur laimėjo daug pinigų prie Dvidešimt vieno stalo. Jo sėkmė paremta genialiomis paties sukurtomis ir ištobulintomis strategijomis.

Šioje knygoje D. O'Brienas atskleidžia vidinio atminties meistrystės pasaulio paslaptis.

Vaikystėje man buvo diagnozuota disleksija, o mano klasės auklėtojas pareiškė, kad gyvenime nedaug ko pasieksiu. Tiesą sakant, mokykloje į mane nebuvo dedama daug vilčių. Niekas tikrai nė nemanė, kad vieną dieną pasirodysiu Gineso rekordų knygoje dėl to, ką aplinkiniai vadina neįtikėtina atminties galia, ar kad tapsiu Pasaulio atminties čempionu – ir ne kartą, o visus aštuonis!

Dominic O'Brien